راهنمای ایجاد یک وبلاگ شخصی(تبدیل وبلاگ به وب سایت)

 
وبلاگ نویس عزیز برای اینکه وبلاگ یا وب سایت رتبه بالایی داشته باشد و جز نتایج اول گوگل باشد شرایط زیر برقرار باشد:
 
1. وبلاگ باید در هر زمان توسط گوگل دیده شود. اگر تلاش کنید که بازدید وبلاگ بالا برود ولی یک دفعه بنا به دلایل نامشخص وبلاگتون برای چند ساعت و یا چند روز بالا نیایید تمام این تلاش ها بیهوده خواهد بود. پس پیشنهاد می گردد از هاستی مانند هاست لینوکس استفاده کنید که اولا سرور هاست قطع نشود و در ثانی اگر مشکلی برای وبلاگ و یا وب سایت پیش آمد از طریق پشتیبانی قابل پیگیریی باشد.
 
لازم به ذکر است لینوکس یک سیستم عامل بسیار قوی و بسیار امنی می باشد. که برای اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم عامل کافی است به قسمت مقالات سایت لینوکس وب مراجعه نمایید و یا درخواست نمایید آدرس دقیق مقاله های مربوط به سیستم عامل لینوکس برایتان ارسال شود.
برای شروع می توانید یکی از پلن های هاست لینوکس را انتخاب نمایید پیشنهاد می گردد برای شروع هاست 50 مگابایت یا 100 مگابایت را انتخاب نمایید.
 
لازم به ذکر است قیمت هاست لینوکس 50 مگابایت به مبلغ 13000 تومان و قیمت هاست لینوکس 100 مگابایت به مبلغ 23000 تومان می باشد.
 
برای سفارش هاست لینوکس 50 مگابایت به لینک زیر مراجعه نمایید:   خرید هاست 50 مگابایت
 
برای سفارش هاست لینوکس 100 مگابایت به لینک زیر مراجعه نمایید:  خرید هاست 100 مگابایت
 
 
همچنین به جای استفاده از ساب دامنه وبلاگ، دامنه ای برای وبلاگ خود وبه نام خود ثبت کنید و از این به بعد وبلاگ با دامنه اصلی بالا قابل دسترس باشد.
لازم به ذکر است هزینه ثبت دامنه ir به مبلغ 4800 تومان است.
 
2. در مرحله سوم درخواست کنید تا نرم افزار تولید محتوایی مانند وردپرس را بر روی هاست نصب گردد و سپس مطالب خود را به جای وارد کردن در مدیریت وبلاگ در این نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار ها بسیار شبیه به محیط وبلاگ می باشد و امکانات بسیار بیشتری نسبت به محیط وبلاگ دارد و کارکردن با آن بسیار ساده است
 
3. برای افزایش بازدید وبلاگ و افزایش رتبه سایت که مقاله های مربوط به سئو را مطالعه نمایید که وب سایت لینوکس وب بیش از 300 مقاله وجود دارد.
که در واقع به صورت اصولی و حرفه ای این کار انجام می دهید.
 
 
در صورتی که هنوز سوال دارید پس از ثبت نام در سایت تگراهاست که از قسمت پشتیبانی سوالات خود را ارسال نمایید.
 
 
هاست لینوکس خرید هاست لینوکس خرید سرور مجازی خرید هاست لینوکس ارزان