نمایندگی فروش چیست و به چه کسی گفته می شود؟

نمایندگی فروش در واقع به یک شرکت تجاری یا شخص حقیقی گفته می شود که اقدام به خرید کالا یا خدمات به صورت عمده از تولید کننده بزرگی می کند و هدف اصلی آنها، فروش محصول یا سرویس، به جای مصرف و یا استفاده از آن است. همانطور که قطعا می دانید یا دیده اید مثالهای ملموس این کار را در دنیای مخابرات، کامپیوتر و هاستینگ می توان به وفور پیدا کرد.
خیلی از مواقع نماینده فروش، اقدام به افزودن بعضی امکانات یا اجزا به محصول یا سرویس خریداری شده می کند و آنها را تحت نام خود می فروشد. به هر حال اخذ نمایندگی فروش کار مثبت و موثری است چراکه بدین ترتیب برای مشتریان امکان بیشتری فراهم می شود تا به آن محصول یا خدمت دسترسی داشته باشند.
آنچه مهم است اینکه شرکت یا کسی که نمایندگی فروشی را بر عهده می گیرد باید از ویژگیهایی برخوردار باشد تا به کیفیت کار لطمه ای وارد نشود.

 

لیست مطالب مرتبط

هاست لینوکس چیست؟

هاست ویندوز چیست؟

نمایندگی هاست چگونه کار می کند؟

هاست میزبانی وب لینوکس فضایی است روی سرور هایی که سیستم عامل آنها مبتنی بر لینوکس است.این سرویس برای راه اندازی سایت میباشد

هاست ويندوز مبتني بر سرويس رساني ماكروسافت ميباشد و از نرم افزار‌ها و كدنويسي‌هاي Asp , ASP.Net پشتيباني مينمايد

نمایندگی فروش  هاست برای کسانی که به کار با پانلهای هاستینگ آشنایی دارند و یا قصد یادگیری آن را دارند به ویژه طراحان وب سایت مناسب است